Aziz Yıldırım: Talisca, Fenerbahçe’ye gelmek istiyor

Fenerbahçe Kulübü başkan adayı Aziz Yıldırım, genel kurul üyeleriyle bir araya geldiği toplantıda Jose Mourinho’nun istediği isimleri açıkladı.

“Mahmut Bey ile Önder Bey, Mourinho ile anlaştı”

Mourinho ile görüşmeleri hakkında konuşan Aziz Yıldırım, şu sözleri sarf etti:

Mahmut Bey ile Önder Bey, Mourinho ile anlaştı. Parasal anlamda da anlaştı. Avukatları sözleşme de hazırladı. Biz orada bekledik. Çünkü, o an imzanın hiçbir geçerliliği yok, yönetimde değiliz. Onun üzerine bize dediler ki, o görüşmeyi yaparken Mario Branco’nun kendisine Mendes’e geleceğini söyledi. Anlaşabiliyorlarsa anlaşsınlar dedim. Çünkü, seçim var. Biz de istiyoruz gelmeni, fark eden bir şey yok, onun üzerine tamam dedim.

“Benim dediğim adam yine teknik direktör oldu”

Aziz Yıldırım, sözlerine şöyle devam etti:

Birkaç gün geçti, onlar gitmişler gelmişler anlaşmışlar. Ama iyi oldu. Ben seçileceğim, benim dediğim adam yine teknik direktör oldu.

“Lukaku’yu gidip alacaklar”

Transfer listesi üzerine konuşan Yıldırım, şu ifadeleri kullandı:

Şimdi buradan oyuncu ismi de vereyim, onları da alsınlar. Lukaku’yu gidip alacaklar, söylüyorum gidin alın, çünkü Mourinho istiyor.

“Talisca gelmek istiyor”

Aziz Yıldırım, konuşmasını şöyle bitirdi:

Bir de Roma’daki çocuk, Dybala var. Talisca gelmek istiyor. Bir de Trabzon’da oynayan santrfor var, Sörloth. Bir ikisini halletsinler şimdi, gerisine biz gelince bakarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir